Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke Gün FM’in konuğu oldu. Akülke Motofest etkinliklerinde bu yıl hedefin 500-550 bin kişinin katılımı olduğunu söyledi.

Gözden kaçırmayın

Demokrasi illa ki demokrasiDemokrasi illa ki demokrasi

Bu yıl Motofest etkinliklerinin 4-8 Eylül tarihleri arasında Afyon Motor Sporları Merkezi’nde düzenleneceğini kaydeden Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke, “4 Eylül Çarşamba günü Sena Şener ve Ceylan Ertem, 5 Eylül Perşembe günü Şevval Sam, 6 Eylül Cuma günü Madrigal ve Nova Norda, 7 Eylül Cumartesi günü Sefo ve 8 Eylül’de ise Sıla konser verecek. Ustalara saygı bölümünde yer alacak sanatçıyı açıklamamıştık. Sürpriz olsun istedik. İlk kez buradan açıklıyorum. Eğer sağlık problemi olmazsa büyük ihtimalle Değerli Sanatçı Ferdi Tayfur Motofest sahnesinde olacak. Umarım bu konser gerçekleşir. Bilet satışlarımız başladı. Şu anda 500 Lira’dan satılıyor. Katılacak olanlar geç kalmadan biletlerini şimdiden alsınlar” diye konuştu.

“Dünyadan 140, Türkiye’den ise 5 sporcu yarışacak”

Bu yıl Motofest etkinliklerinde hedeflerinin 500-550 bin kişinin katılımı olduğunu söyleyen Akülke, “Bu yıl ilimizde MX1, MX2, Dünya Kadınlar ve Avrupa Gençler Şampiyonaları düzenlenecek. Dünyadan 140, Türkiye’den ise 5 sporcu yarışacak. Müsabakalar 186 ülkede yayınlanıyor. Tüm motor severlerin kaçırmamaları gereken müsabakalar yapılacak. Yarış severleri bekliyoruz” dedi.

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Motofest etkinliklerinin her yıl üstüne katarak ilerlediğini söyleyen Akülke katkı sunan tüm kurum ve kuruluşlara da teşekkür etti.