Fatih İlkokulu 4/A sınıf öğrencileri mezuniyet gecesinde bir araya geldi. Düzenlenen gecede öğrencilerin gösterileri izleyicilerin beğenisini kazandı.

Gözden kaçırmayın

BİZİM BAYRAM BÖYLE OLURDUBİZİM BAYRAM BÖYLE OLURDU

Fatih İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri için 2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile birlikte mezuniyet gecesi düzenlendi. Okul Konferans Salonunda düzenlenen gecede 4/A sınıf öğretmeni Özcan Çalışkan’ın öncülüğünde öğrencilerin sergilediği sahne performansları büyük beğeni topladı.

            Çok sayıda öğrenci velisinin katılımıyla gerçekleşen gece 4/A sınıf öğretmeni Özcan Çalışkan’ın mezuniyet konuşması ile başladı. Akabinde Kabadayılar Okulu, Koro, Acil Hasta, Komedi Dans şov, Belge Töreni, Bastıbacak Şov, Gelin Damat gösterisi, Slâyt gösterileri ile sahne alan 4/A sınıfı öğrencileri performansları ile katılımcılardan tam not aldı.

“EMANETİNİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞTİRDİK”

Coşkulu bir şekilde düzenlenen Fatih İlkokulu 4/A sınıf öğrencileri mezuniyet gecesinde katılımcıların yoğun ilgisinden dolayı teşekkür eden 4. sınıf öğretmeni Özcan Çalışkan, emanet olarak aldıkları çocukları her zaman en iyi şekilde yetiştirdiklerini belirterek velilerin her zaman çocuklarına güvenmeleri gerektiğini söyledi.

“VELİLER, EĞİTİMCİLERE MANEVİ DESTEK OLMALI”

Gecede, öğrenci velilerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Okul Müdürü Ahmet Suat Taştan, anne ve babaların eğitimcilere manevi desteklerini vermeleri çağrısında bulundu. Taştan, “Eğitim esnasında yani okulda öğretmen öğrenciye verdiği nasihatlerin yanı sıra ise sizlerde evde çocuğunuza kazanabileceği, başarılı olabileceği ve en iyi şekilde eğitim alması için eğitmelisiniz. Bu bağlamda biz eğitimcilerin en büyük destekçileri sizlersiniz” dedi.

Öte yandan düzenlenen mezuniyet gecesinin renkli bir şekilde havaya Kep fırlatma töreni mezuniyet pasta kesimi ile son buldu.