Afyonkarahisar'ın tarihi mekanı Taşhan, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri saat 20:30 ila 23:00 arasında müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Afyon Akor Trio adlı müzik grubu, geniş repartuarı ve etkileyici performansları ile Taşhan'ı müzik dolu bir atmosfere büründürüyor.

Gözden kaçırmayın

BİZİM BAYRAM BÖYLE OLURDUBİZİM BAYRAM BÖYLE OLURDU

Grup, bağlama sanatçısı Ömer Okumuş, solist Tayfun Kabadayı ve piyanist Uğur Keser'den oluşuyor. Her birinin kendi alanında uzman olan bu üç müzisyen, Türk müziğinin en güzel örneklerini Taşhan'ın tarihi atmosferinde yorumluyor.

Afyon Akor Trio'nun repertuarında klasik Türk sanat müziğinden halk müziğine, türkülere ve popüler şarkılara kadar geniş bir yelpazede eserler yer alıyor. Grup, her konserde farklı bir program sunarak dinleyicilere her seferinde yeni bir müzikal deneyim yaşatıyor.

Taşhan'ın tarihi dokusu ve Afyon Akor Trio'nun etkileyici müziği bir araya geldiğinde ortaya çıkan atmosfer, dinleyicileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri Taşhan'a uğrayarak Afyon Akor Trio'nun konserlerine katılabilir, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Konser Detayları:

Yer: Taşhan, Afyonkarahisar

Tarih: Her Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar

Saat: 20:30 - 23:00

Afyon Akor Trio Hakkında:

Afyon Akor Trio, 2023 yılında Afyonkarahisar'da kurulan bir müzik grubudur. Grup, Türk müziğinin en güzel örneklerini yorumlayarak dinleyicilere unutulmaz bir müzikal deneyim yaşatmayı amaçlamaktadır. Grup, bugüne kadar birçok konserde sahne almıştır.

Grup Üyeleri:

Ömer Okumuş: Bağlama

Tayfun Kabadayı: Solist

Uğur Keser: Piyano