AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, yerel seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yaptı. Uluçay, “Kazanmakta var kaybetmekte var. Ama AK Parti her zaman Allah’ın izniyle gerekeni yapar, rahat olun. Biz 7 Haziran’da da bu üzüntünün daha büyüğünü yaşadık ve tekrar kalkmasını bildik. Bundan da kalkmasını biliriz” dedi

Gözden kaçırmayın

Kızgın ve Kırgın SeçmenKızgın ve Kırgın Seçmen

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın basın açıklamasına;  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Av. Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları katıldılar.

“VATANDAŞIMIZIN TERCİHİ BAŞIMIZIN ÜZERİNEDİR”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay,  31 Mart 2024 yerel seçim sonuçlarının Türkiye ve Afyonkarahisar’a hayırlı olmasını diledi. Başkan Uluçay, “Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın tercihi Burcu Köksal hanımdan yana oldu ve tercihlerinin başımızın üzerinde yeri var. Tüm Afyonkarahisarımız’a hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Burcu Köksal hanıma da başarılar diliyorum. Tabii ki Afyonkarahisarlı hemşerilerimiz 20 yıldır AK Parti Belediyeciliği ile birçok hizmet gördü. Bizlere destek oldular ve her zaman AK Parti’mizi birinci parti yaptılar. Bu bir demokrasi şölenidir. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın tercihi başımızın üzerindedir. Biz de elimizden geleni yapacağız. Afyonkarahisar’ın her köşesine hizmetlerimiz devam edecek. AK Parti Afyonkarahisar’da 9 ilçe 24 belde toplam 33 belediyesi var. Yine Elhamdülillah birçok belediyemizi AK Parti olarak aldık. Bu belediyelerimiz de Cumhur İttifakı olarak dört ilçe 13 beldemiz var. Cumhur İttifakı olarak toplamda 50 belediyeyi almış oluyoruz. 60 belediyenin 50’si Cumhur İttifakı’ndadır. Tabii ki gönlümüzden çalışmalarımız neticesinde Afyonkarahisar‘ı da almak geçerdi. Ama her zaman dediğimiz gibi vatandaşımız oy verince iyi vermeyince kötü değil. Nihayetinde vatandaşımızın tercihi her zaman başımızın üzerindedir. Ben gece gündüz çalışan teşkilatlarımıza belediye meclisi üyelerimize, önceki dönem başkanlarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza gönüllülerimize ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. AK Parti her zaman seçimi kazansa bile eksilerini artılarını konuşan bir partidir. Değerlendirebilen ve tekrar yeniden ayağa kalkmayı bilen bir teşkilattır. Eksikler varsa onları gidermeyi yeniden ayağa kalkmayı bilen bir partidir.” dedi.

“AFYONUMUZ İÇİN HAYIRLISI BUYMUŞ”

Başkan Adayı Uluçay, sözlerine şöyle tamamladı:

“Elhamdülillah şu an Sayın Cumhurbaşkanımız başımızda ve dört yıl daha inşallah Sayın Cumhurbaşkanımız başımızda olacaktır. Hükümetimizde destekleri ile Afyonkarahisar’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Ben buradan tekrar bizleri destekleyen tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Gerçekten bizleri gece gündüz yalnız bırakmadılar. Zor şartlarda çalıştılar soğuk sıcak demeden çalıştılar Afyonkarahisar’ın gelişmesi adına birçok hizmetlerimiz projelerimiz var. Projelerimizin hayata geçirilmesi adına da emeklerimizi sahada yansıttık. Nasip böyleymiş Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip eylesin diyorum. Afyonkarahisar’ımız için hayırlısı buymuş ben tekrar tüm ekip arkadaşlarıma Afyonkarahisarlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah bir sonraki seçimlere şimdiden çalışmaya başlayacağız AK Parti her zaman düştüğü yerden kalkar. Nihayetinde bu bir seçimdir. Kazanmakta var kaybetmekte var ama AK Parti her zaman Allah’ın izniyle gerekeni yapar, rahat olun. Biz 7 Haziran’da da bu üzüntünün daha büyüğünü yaşadık ve tekrar kalkmasını bildik. Bundan da kalkmasını biliriz. Rahat olun inşallah.”