Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş, İzmir Sandıklı’lılar Derneği Başkanı İbrahim Ulubaş ve Buca Afyonkarahisarlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Servet Bulut’tan oluşan heyeti makamında kabul etti.

Gözden kaçırmayın

GÜN FM 30 YAŞINDAGÜN FM 30 YAŞINDA

İzmir Sandıklı’lılar Derneği Başkanı İbrahim Ulubaş ve Buca Afyonkarahisarlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Servet Bulut, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve seçilen Sandıklı Belediye Başkanı Adnan Öztaş’a görevinde başarılar dileyip, hediye takdiminde bulundular.

Dernek yöneticileri ziyaret sırasında Başkan Öztaş’a İzmir’de bulunan dernek üyelerinin selamlarını ileterek, İzmir’de yaz döneminde yapılması planlanan etkinliklere davet ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztaş, şunları kaydetti: “İzmir Sandıklı’lılar Derneği Başkanı İbrahim Ulubaş ve Buca Afyonkarahisarlılar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Servet Bulut’u ağırlamaktan büyük bir mutluluk duydum. Dernek Başkanlarımızın nazik ziyaretleri ve hediye takdimleri beni gerçekten onurlandırdı. Dernek Başkanlarımıza ve üyelerine, bu tür etkinliklerde gösterdikleri ilgi ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Yerel yönetimler olarak, toplumumuzla sıkı bir iletişim içinde olmak, onların beklenti ve taleplerini doğru bir şekilde anlamak ve çözüm üretmek için çalışmaya devam edeceğiz. İzmir’de bulunan hemşehrilerimize bizlerde buradan selam ve sevgilerimizi iletiyor, inşallah yapılacak olan faaliyetlerde hep beraber olarak, bölgemizin tanıtımına destek olmaya devam edeceğiz.